top of page

Dzień Nowych Technologii w Stomatologii w trakcie Warsaw Dental Medica Show

Dzień Nowych Technologii w Stomatologii otwiera cykl wykładów i szkoleń w ramach Kongresu odbywającego się w trakcie Warsaw Dental Medica Show 2020.

Pierwszy dzień targów, 1 października 2020 rozpoczniemy spotkaniami z guru stomatologii. Wykłady poprowadzą znane nazwiska z branży, prezentując nowatorskie podejście do problemów, które niejednokrotnie pojawiają się w każdym gabinecie stomatologicznym.

Zapraszamy m.in. na prezentację na żywo via internet z pacjentem. Transmisja na żywo poprowadzona zostanie z kliniki stomatologicznej w Łodzi do PTAK Warsaw Expo, a jej tematem będą „Odbudowy estetyczne zębów na jednej wizycie”. Prowadzącym jest Stephan Lampl.

Kolejny wykład, również autorstwa Stephan’a Lampla dotyczyć będzie historii i wprowadzenia do stomatologii systemu Edelweiss.


Niezaprzeczalnym hitem pierwszego dnia Kongresu będzie wystąpienie dr D. Moodley’a z tematem: „Korony Pediatryczne. Leczenie próchnicy zębów u dzieci” oraz wykład dr n. med. Jacka Ciesielskiego pod hasłem ”Fenomen mięśniowy”. Tego samego dnia, jako ostatni punkt Kongresu dr D. Moodley wystąpi ponownie, tym razem jego wykład dotyczyć będzie odbudowy z zastosowaniem wkładów koronowo – korzeniowych-Post and Core.

Z przyjemnością informujemy również o udziale Martina Lampla w Kongresie, który wystąpi z wykładem dedykowanym dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych, a którego tematem będzie rehabilitacja jamy ustnej.


Czterech świetnych praktyków światowej klasy podczas pierwszego dnia Kongresu. Tego nie można pominąć. Zapraszamy do zakupu biletów. Bilet upoważnia również do wejścia na teren targów i darmowego parkingu. Zapraszamy!

https://www.biletynatargi.com/pl/kongres-wdms-2020/672-kongres-wdms-dzien-1.html

bottom of page