top of page

Jest nowa strona www CEDE 2021

Odmieniona kolorystyka, odświeżony layout i pierwsze szczegóły oferty dla uczestników wystawy – to wszystko oraz wiele więcej, zawiera nowa witryna internetowa Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE.Nowa witryna CEDE utrzymana jest w kolorze zielonym, co nie jest niespodzianką dla tych, którzy w listopadzie br. poznali odświeżony key visual na 2021 rok. Zielone barwy są dla wielu symbolem optymizmu, w tym duchu pracował również zespół informatyczno-graficzny firmy Exactus. Zaproponowany układ w intuicyjny sposób pozwala odnaleźć zwiedzającym, wystawcom czy mediom poszukiwanych informacji.


- W pewnym sensie launch nowej strony internetowej zdradza nasz plany na 2021, ale szczegółową prezentację części projektów, zostawiamy sobie na późniejszy termin. Wyraźnie widać jednak, że pozostajemy w bliskości hasła: „CEDE to więcej niż wystawa”, proponując uczestnikom dużo więcej niż jedynie część biznesową i edukacyjną. Przygotowujemy się tradycyjnie, ale ze świadomością, że pewne elementy CEDE, mogą być modyfikowane ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną. Oprócz naszych tradycyjnych kluczowych wartości, którymi są jakość i profesjonalizm, w tym roku równie istotne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort uczestnikówwyjaśniają Organizatorzy z firmy Exactus.


CEDE 2021 odbędzie się w dniach 16-18 września w obiekcie EXPO w Łodzi, czyli w mieście skąd wywodzi się projekt.


- Wracamy do korzeni. Nasz optymizm nie jest oparty wyłącznie na sentymentach. Przez ostatnich 10 lat w znaczący sposób zmieniła się infrastruktura dojazdowa do Łodzi, a także samo miasto. Gospodarze Łodzi z radością przyjęli informację o powrocie CEDE. W spocie promującym CEDE (zobacz tutaj) przekonuje o tym sama Prezydent Miasta Hanna Zdanowska. Gotowość do współpracy wyraziły najważniejsze spółki miejskie, a także właściciele hoteli czy restauracji. Co ucieszy wielu, mamy rezerwację Pałacu Poznańskiego, kultowego miejsca integracyjnych spotkań tysięcy dentystów, techników, higienistek. Niezależnie, czy będzie to pierwsza wizyta w Łodzi czy powrót po latach, zrobimy co w naszej mocy, aby nie był to dla nikogo stracony czas – dodają Organizatorzy.Partnerami CEDE 2021 są Łódzka Organizacja Turystyczna oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.


Gdyby nie Kongres i Wystawa FDI, którym CEDE ustąpiło miejsca cztery lata temu, rok 2020 byłby pierwszym bez wystawy od 1991 roku. W odpowiedzi na brak możliwości organizacji tradycyjnej wystawy CEDE 2020 odbyło się w formule online jako Virtual Dental Exhibition by CEDE. W ciągu miesiąca, z oferty wirtualnych stoisk 57 wystawców oraz 31 webinarów skorzystało blisko 2000 osób.

bottom of page