top of page

Medycyna Estetyczna w trakcie WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020

Powstaje rozbudowany blok szkoleń i warsztatów z medycyny estetycznej, który dostępny będzie dla uczestników biorących udział w Warsaw Dental Medica Show 2020. Zapraszamy do udziału wszystkich lekarzy stomatologów pragnących poszerzyć swoje usługi o zabiegi medycyny estetycznej lub poznać nowe techniki i trendy.Medycyna estetyczna stała się istotną częścią usług stomatologicznych, rośnie liczba klinik i gabinetów świadczących coraz szersze portfolio zabiegów. Powstają także liczne szkolenia, których celem jest edukacja i przekazanie najlepszych praktyk zgodnych z trendami oraz oczekiwaniami pacjentów.


Dziś zapraszamy na szkolenie: ”AUTOLOGICZNE METODY REGENERACJI TKANKOWEJ – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (PRP) I FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA (PRF).


Patronem szkoleń online oraz warsztatów tradycyjnych jest AESTHETIC MEDICINE SCHOOL.


Szkoła Medycyny Estetycznej (Aesthetic Medicine School – AMS) została utworzona w celu stworzenia możliwości lekarzom stomatologom zdobycia unikalnej i kompleksowej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej. AMS jako pierwszy i jedyny podmiot edukacyjny na rynku stworzył autorski kompleksowy program szkoleniowy z zakresu medycyny estetyczny dedykowany stomatologom. AMS to najwyższej klasy kadra dydaktyczna, w której skład wchodzą polscy i zagraniczni eksperci – praktycy. Dzięki współpracy Aesthetic Medicine School z targami Warsaw Dental Medica School po raz pierwszy połączymy naukę teorii w formie szkolenia online z tradycyjnymi warsztatami praktycznymi.


Szkolenie teoretyczne odbędzie się na platformie edukacyjnej. Zaletą i udogodnieniem części teoretycznej jest dostosowanie terminu szkolenia do własnych możliwości czasowych, następnym etapem będą warsztaty praktyczne, które odbędą się w trakcie targów w formie tradycyjnej.


Już wkrótce przedstawimy szczegóły szkolenia i sposób dołączenia do warsztatów.

Do szkolenia będzie można przystąpić w 3 prostych krokach, zwieńczeniem których będzie spotkanie na warsztatach praktycznych w PTAK Warsaw Expo w trakcie Warsaw Dental Medica Show.


Zapraszamy do aktywnego obserwowania nowości pojawiających się w programie targów na naszej stronie internetowej https://dentalmedicashow.pl/

bottom of page