top of page

Nowa data targów WARSAW DENTAL MEDICA SHOW to 1-3 października 2020.

W trosce o sukces biznesowy targów WARSAW DENTAL MEDICA SHOW, organizator wydarzenia PTAK Warsaw Expo, mając na uwadze nagromadzenie wydarzeń dla branży stomatologicznej i świadomość jak olbrzymi wysiłek i zaangażowanie ponosicie Państwo w przygotowanie firmy do każdej prezentacji na targach, podjął decyzję zmiany terminu, co pozwoli Państwu na spokojne działania operacyjne pomiędzy WARSAW DENTAL MEDICA SHOW a poprzedzającymi je targami KRAKDENT.W tym trudnym dla wszystkich okresie, wiemy, że dodatkowy czas jest dla Państwa niezbędnym czynnikiem decydującym o powodzeniu w trakcie targów.

Nowa data targów WARSAW DENTAL MEDICA SHOW to 1-3 października 2020.

Informujemy, że PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przewidziane dla organizatorów wydarzeń targowych.


Dysponujemy 143 000 m kw. powierzchni, co pozwala na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 35 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 4 m kw./osobę). Jako jedyny obiekt w Polsce i Europie Środkowej, możemy zorganizować targi i towarzyszące im wydarzenia na taką skalę z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa i jednocześnie bez szkody dla jakości wydarzenia. Jesteśmy w pełni gotowi do przeprowadzenia WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020.

Nowy termin targów spełnia wszystkie warunki ku temu, aby okazały się dla Państwa sukcesem sprzedażowym, a dla odwiedzających je profesjonalistów stanowiły kompendium wiedzy i przegląd nowości produktowych dyktujących kierunki rozwoju polskiej stomatologii.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.


W przypadku pytań czy wątpliwości z przyjemnością pomożemy w znalezieniu właściwego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań.


Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Dąbkowska

bottom of page