top of page

Nowy iPad Air i Apple Watch Series 6 - debiut już dziś!

Zaktualizowano: 9 wrz 2020

Apple Watch Series 6 oraz nowy iPad Air mogą zadebiutować jeszcze dziś. Na co właściwie czekamy? Prawdopodobnie dziś zobaczymy nowe produkty Apple’a.


W przeciwieństwie do zbliżającej się prezentacji iPhone’a obędzie się jednak bez głośnej prezentacji, a sprzęty zostaną pokazane tak, jak ostatnio został zaprezentowany iMac.


Znany leaker Jon Prosser napisał, iż jego (coraz bardziej wiarygodne) źródła potwierdziły dzisiejszy debiut nowego zegarka i tabletu Apple’a.
Z kolei w oficjalnym sklepie Apple’a większość wariantów Apple Watch Series 5 nie jest dostępnych, co może wskazywać na problemy z dostawami lub… rychłe nadejście następcy.


Wiarygodne źródła mówią jednak, iż Apple Watch Series 6 nie będzie przeskokiem wzorem przejścia z Series 3 na Series 4, lecz raczej subtelną ewolucją. Nie zmieni się design urządzenia ani jego fizyczne właściwości, z jednym wyjątkiem - Apple Watch w końcu ma zostać wyposażony w pulsoksymetr, wzorem zegarków sportowych.


Miłośnicy elektroniki noszonej czekają z kolei na nowego Apple Watcha. Tutaj nowe urządzenia będą przede wszystkim większe od swoich poprzedników. Możemy się spodziewać tarcz 40 mm i 44 mm, kiedy ostatnio były to 38 mm i 42 mm. Całkowicie nową funkcją ma być z kolei glukometr. Tablety i zegarki nie są taka kopalnią złota dla producenta jak iPhone'y, ale to właśnie na rynku tabletów i zegarków Apple jest numerem jeden.


źródło: https://spidersweb.pl/2020/09/ipad-air-4-apple-watch-series-6-premiera.html

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/nowy-ipad-i-apple-watch-juz-we-wtorek


bottom of page