top of page

POTWIERDZONE! Targi Warsaw Dental Medica Show ODBĘDĄ SIĘ 1-3 października 2020!

III Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Wyjątkowe wydarzenie, które w swojej formule łączy imprezę branżową oraz show z udziałem gwiazd.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na III Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej, które odbędą się już w dniach 1 - 3 października 2020 w Ptak Warsaw Expo.


Przygotowania do targów trwają, organizatorzy są już na ostatniej prostej!


Bezpłatna rejestracja na targi oraz formularz dla wystawców dostępne są TUTAJ.


Na co stawiają organizatorzy i jak przygotowują się do przeprowadzenia targów w bezpiecznej przestrzeni, z licznymi obostrzeniami wynikającymi z trwającej pandemii. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panią Agnieszką Dąbkowską, Dyrektor Warsaw Dental Medica Show.


Od organizatorów: Informujemy, że PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przewidziane dla organizatorów wydarzeń targowych.


Dysponujemy 143 000 m kw. powierzchni, co pozwala na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 35 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 4 m kw./osobę). Jako jedyny obiekt w Polsce i Europie Środkowej, możemy zorganizować targi i towarzyszące im wydarzenia na taką skalę z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa i jednocześnie bez szkody dla jakości wydarzenia. Jesteśmy w pełni gotowi do przeprowadzenia WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020.

Nowy termin targów spełnia wszystkie warunki ku temu, aby okazały się dla Państwa sukcesem sprzedażowym, a dla odwiedzających je profesjonalistów stanowiły kompendium wiedzy i przegląd nowości produktowych dyktujących kierunki rozwoju polskiej stomatologii.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

W przypadku pytań czy wątpliwości z przyjemnością pomożemy w znalezieniu właściwego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań.


My tam będziemy, a Wy? :)


A tak było rok temu!bottom of page