PRZYPADKI: Dr Kris Owczarczak - Niesamowita historia pewnego implantu.

Implant 3i - Operator Bernard Zadrożny, Protetyk Kris, Pracownia Interdent. Implant osadzony 06 2006, a po 13-tu latach 20 05 2019 wyciągnięty miazgociągiem.


CO SIĘ STAŁO? Pacjentka zadzwoniła, że się jej implant rusza. Myślę - spoko: pewno się śruba odkręciła ( 3i) zrobię dziurkę i odkręcę zdezynfekuję i przykręcę, a dziurkę zalepię kompozytem. Doszedłem do gutaperki - miazgociąg i wyciągnąłem cały implant - ZDJĘCIE ( implant z koroną i jakaś organika na zwojach) UWAGA zwróćcie uwagę na dziąsło po explantacji ŻADNYCH OZNAK STANU ZAPALNEGO!!! Nie wiedziałem jaka jest przyczyna tej explantacji. Dzień później pacjentka zadzwoniła i powiedziała, że trzy razy miała zabieg termoliftingu po 15minut co tydzień. I w końcu 10 10 2019 roku znów bez żadnych dodatkowych działań , w tym samym miejscu, bez augmentacji Bernard Zadrożny umieścił po raz drugi implant - tym razem bez sinusliftu, bo już był!!- a implant to Ankylos. Resztę zrobiłem sam kształtując profil dziąsła.


A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE:


PATENT EXPLANTACJI BEZBOLESNEJ I BEZZAPALNEJ PROSZĘ PRZYPISYWAĆ JEJ ODKRYWCY CZYLI KRISOWI. Miłego oglądania fotosów z niesamowitej przygodyPZDR Kris
Opracował: dr Kris owczarczak


CAŁY POST W GRUPIECO ROBIMY?

Jesteśmy największym multimedialnym portalem stomatologicznym w Polsce!

> Kursy stomatologiczne

> Edukacja dla stomatologów

> Promocja

> Sesje zdjęciowe

> Produkcja video dla firm

i gabinetów stomatologicznych  

OBSERWUJ:

Facebook

Instagram

YouTube

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI