top of page

Targi DENTAMED® tradycyjnie jesienią. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.


Powracają Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED®, które odbędą się stacjonarnie 5-6 listopada 2021 we Wrocławiu.
Po raz 19. Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF we Wrocławiu będzie centrum polskiej stomatologii.


Strach przed wizytą u stomatologa to przeszłość. Dzięki nowym technologiom spotkanie z dentystą może być krótkie, miłe, a przede wszystkim bezbolesne. Słowa te z całą pewnością potwierdzą goście Targów, którzy przybędą do Wrocławia, aby zapoznać się z ofertą tegorocznych wystawców. Na stoiskach prezentowane będą nowoczesne produkty i narzędzia do codziennego użytku, oprogramowania, jak równieżwysokiej klasy wyposażenie i sprzęt niezbędny do efektywnej i wygodnej pracy stomatologa.


Wiedza kluczem do sukcesu

Branża stomatologiczna ponownie spotka się w jednym miejscu, aby nawiązać lub utrwalić dotychczasowe kontakty, wymienić się wiedzą i doświadczeniem. W programie m.in. kurs medyczny dla lekarzy dentystów, sesja szkoleniowa dla higienistek, asystentek i recepcjonistek stomatologicznych oraz prezentacje i szkolenia firm.

W ramach Kursów medycznych dla lekarzy dentystów pojawią sięnastępujące tematy: „Jak skutecznie pomóc, gdzie oraz kiedy skierować pacjenta na dalsze leczenie chirurgiczne”; Dokumentacja zdjęciowa w gabinecie stomatologicznym jako element wpływający na jakość i bezpieczeństwo pracy lekarza stomatologa”; „Ochrona wizerunku i danych osobowych w gabinecie stomatologicznym. RODO - jak sobie poradzić?” Z kolei higienistki, asystentki i recepcjonistki stomatologiczne mogą w tym roku poszerzyć swoją wiedzę na tematy: „Motywacja, jako ważny aspekt pracy każdego zespołu stomatologicznego”; „Nowoczesne technologie w gabinecie stomatologicznym. Od fotografii po techniki cyfrowe - jak się w tym odnaleźć”; „RODO - w gabinecie stomatologicznym. Co warto wiedzieć? Najważniejsze informacje i zasady, jak uniknąćproblemów”.


Dzielmy się wiedzą

Stomatologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, a Targi to idealne miejsce do wymiany doświadczenia i podzielenia się wiedzą. Organizatorzy zachęcają do wspólnych rozmów, wymiany kontaktów, które z całą pewnością zaowocują w przyszłości. Do zobaczenie we Wrocławiu.


Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji online.

Szczegółowe informacje o targach i programie szkoleniowym https://targidentamed.pl/pl/


Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy Targów DENTAMED®


bottom of page