top of page

Targi Warsaw Dental Medica Show gotowe do startu

W dniu 9 września 2020 odbyło się spotkanie przedstawicieli PTAK Warsaw Expo z właścicielami i reprezentantami 20 firm będących wystawcami Targów Warsaw Dental Medica Show zaplanowanych w terminie 1-3 października 2020.


W trakcie spotkania uczestnicy poruszyli kwestie dotyczące organizacji targów w czasie pandemii.


PTAK WARSAW EXPO – organizator targów zapewnił o pełnej gotowości związanej z przeprowadzeniem targów w obiekcie targowym, zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i danych wskazujących na zainteresowanie profesjonalistów wydarzeniem, które w br jest jedynym przygotowanym z myślą o branży stomatologicznej. Inne wydarzenia dla branży zostały odwołane z uwagi na małe zainteresowanie zwiedzających.


Warsaw Dental Medica Show jest gotowe do startu!

Organizator imprezy jest w stałym kontakcie ze zwiedzającymi. Ponad 90% zarejestrowanych zwiedzających potwierdziło w bezpośredniej rozmowie telefonicznej chęć udziału w Targach WMDS oraz poświadczyło swoją obecność w systemie rejestracji online. 80% rejestracji pochodzi z ostatnich dwóch tygodni, co jasno wskazuje na potrzebę spotkania branży w bezpiecznej przestrzeni targowej PTAK Warsaw Expo.

Biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dysponuje 143 000 m kw. powierzchni, co pozwala na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 57 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 2,5 m kw./osobę).

Ptak Warsaw Expo współpracuje z Powiatową i Wojewódzką Stacją Sanepidu, które na bieżąco informują o wytycznych GIS dotyczących wydarzeń targowych. W przypadku targów stomatologicznych organizator stworzy stacjonarny punkt, w którym na miejscu obecny będzie ekspert z dziedziny bezpieczeństwa epidemicznego, nadzorując i kontrolując realizację wydarzenia zgodnie z wytycznymi.


Serdecznie zapraszamy!

Nie może Ciebie zabraknąć na jedynych targach stomatologicznych w tym roku.

https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/

bottom of page