top of page

The Dawson Academy Polska dołącza do Warsaw Dental Medica Show

The Dawson Academy Polska objął funkcję Patrona Naukowego targów Warsaw Dental Medica Show, tym samym powiększając grono profesjonalistów i instytucji zaangażowanych w wyczekiwane wydarzenie dla branży stomatologicznej.Już wkrótce, 1-3 października 2020 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się spotkanie branży, prezentacja nowości produktowych, usług i szereg konferencji i warsztatów podejmujących bieżące problemy rynku stomatologicznego, zarówno w zakresie reprezentowanym przez lekarzy stomatologów, jak również przez techników dentystycznych i profesjonalistów świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej w gabinetach stomatologicznych .


Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem merytorycznym dostępnym w trakcie trzech dni wydarzenia https://dentalmedicashow.pl/kongres/


Olbrzymim wsparciem naukowym dla targów jest merytoryczna obecność tak prestiżowego Patrona Naukowego. The Dawson Academy Polska jest specjalistycznym ośrodkiem naukowym dostarczającym wiedzy i praktyki w formie kursów zaprojektowanych przez społeczność lekarską i wybiegających daleko poza standardowe oferty szkoleń dla stomatologów.


Tematyka kursów często dotyczy złożonych i pomijanych zagadnień, znajomość których jest konieczna do szerszego spojrzenia na problemy medyczne pojawiające się w nowoczesnej stomatologii.


Działania Akademii wynikają z głębokiej pasji dla stomatologii i to właśnie ta pasja stanowi DNA warsztatów i szkoleń oraz łączy lekarzy na całym świecie w jedną, wielką społeczność napędzaną wielowymiarową misją: radością z wykonywanej pracy, imponującymi wynikami leczenia, poprawą rentowności gabinetów i nauką życiowego balansu.


The Dawson Academy Polska może pochwalić się globalnymi sukcesami dzięki praktycznym wartościom przekazywanych technik i rozwiązań, z których z olbrzymim powodzeniem korzystają kursanci.


Do zobaczenia wkrótce w trakcie Warsaw Dental Medica Show


1-3 października 2020 PTAK Warsaw Expo

https://dentalmedicashow.pl/

bottom of page