The Dawson Academy Polska dołącza do Warsaw Dental Medica Show

The Dawson Academy Polska objął funkcję Patrona Naukowego targów Warsaw Dental Medica Show, tym samym powiększając grono profesjonalistów i instytucji zaangażowanych w wyczekiwane wydarzenie dla branży stomatologicznej.Już wkrótce, 1-3 października 2020 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się spotkanie branży, prezentacja nowości produktowych, usług i szereg konferencji i warsztatów podejmujących bieżące problemy rynku stomatologicznego, zarówno w zakresie reprezentowanym przez lekarzy stomatologów, jak również przez techników dentystycznych i profesjonalistów świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej w gabinetach stomatologicznych .


Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem merytorycznym dostępnym w trakcie trzech dni wydarzenia https://dentalmedicashow.pl/kongres/


Olbrzymim wsparciem naukowym dla targów jest merytoryczna obecność tak prestiżowego Patrona Naukowego. The Dawson Academy Polska jest specjalistycznym ośrodkiem naukowym dostarczającym wiedzy i praktyki w formie kursów zaprojektowanych przez społeczność lekarską i wybiegających daleko poza standardowe oferty szkoleń dla stomatologów.


Tematyka kursów często dotyczy złożonych i pomijanych zagadnień, znajomość których jest konieczna do szerszego spojrzenia na problemy medyczne pojawiające się w nowoczesnej stomatologii.


Działania Akademii wynikają z głębokiej pasji dla stomatologii i to właśnie ta pasja stanowi DNA warsztatów i szkoleń oraz łączy lekarzy na całym świecie w jedną, wielką społeczność napędzaną wielowymiarową misją: radością z wykonywanej pracy, imponującymi wynikami leczenia, poprawą rentowności gabinetów i nauką życiowego balansu.


The Dawson Academy Polska może pochwalić się globalnymi sukcesami dzięki praktycznym wartościom przekazywanych technik i rozwiązań, z których z olbrzymim powodzeniem korzystają kursanci.


Do zobaczenia wkrótce w trakcie Warsaw Dental Medica Show


1-3 października 2020 PTAK Warsaw Expo

https://dentalmedicashow.pl/