top of page

Warsaw Dental Medica Show. DO TARGÓW: 3 DNI.

III Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Wyjątkowe wydarzenie, które w swojej formule łączy imprezę branżową oraz show z udziałem gwiazd.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce takie wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show.


W PTAK Warsaw Expo gwarantujemy bezpieczną przestrzeń dla rozwoju Twojego biznesu.

Przygotowujemy się do Warsaw Dental Medica Show 2020 w warunkach wzmożonych standardów bezpieczeństwa i zgodnie z aktualnymi wytycznymi oraz zaleceniami przewidzianymi dla organizatorów wydarzeń targowych.

Biorąc pod uwagę powyższe wytyczne obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w Europie Środkowej.


PTAK Warsaw Expo dysponuje 143 000 m kw. powierzchni, co pozwala na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 57 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 2,5 m kw./osobę).

Jako jedyny obiekt w Polsce, możemy zorganizować targi i towarzyszące im wydarzenia na taką skalę z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa oraz bez uszczerbku dla jakości Warsaw Dental Medica Show.


Pomimo faktu, że inne wydarzenia targowe dla branży stomatologicznej zostały przeniesione przez organizatorów na kolejny rok, nie widzimy podstaw do odwoływania Warsaw Dental Medica Show. W przestrzeni PTAK Warsaw Expo odbyły się już egzaminy adwokackie i radcowskie, a za chwilę odbędzie się kultowe wydarzenie motoryzacyjne – Warsaw Oldtimer Show.

Przy obowiązującym reżimie sanitarnym targi są bezpieczną przestrzenią, a udział w nich nie rodzi ryzyka większego niż codzienna aktywność, praca, zakupy, wakacje, czy wyjście do restauracji. Dodatkowo jesteśmy przekonani, że profesjonaliści związani z branżą medyczną są świadomi panującej sytuacji i na co dzień stosują środki ochrony osobistej, dbając o własne bezpieczeństwo, rodziny, współpracowników oraz pacjentów.


Jesteśmy w pełni gotowi do jesiennego sezonu targowego i wierzymy w to, że targi są siłą napędową niezbędną w powrocie setek firm sektora stomatologicznego do intensyfikacji działań sprzedażowych, a dla odwiedzających targi profesjonalistów okazją do weryfikacji sytuacji rynkowej, poznania innowacyjnych produktów i koncepcyjnych rozwiązań, także tych związanych z bezpieczeństwem gabinetów w czasie pandemii.

Dochowując najwyższych standardów bezpieczeństwa zapewnimy wszystkim uczestnikom wydarzenia dostęp do masek jednorazowych oraz środków dezynfekujących rozstawionych w przestrzeni wystawienniczej. Prosimy pamiętać, że hale Expo wyposażone są w systemy wentylacji, mechanizmy rejestrujące ilość osób wchodzących, co pozwala na natychmiastową weryfikację i kontrolę.


Zmaksymalizowaliśmy proces rejestracji online, każdy uczestnik targów zobowiązany będzie do wypełnienia oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia. Pomiędzy stoiskami zachowamy bezpieczne odległości, stworzymy również ciągi komunikacyjne gwarantujące swobodne i bezpieczne poruszanie się po hali.


Gwarantujemy naszym wystawcom i odwiedzającym wysoką jakość Warsaw Dental Medica Show 2020 oraz towarzyszącej im części merytorycznej w postaci konferencji, warsztatów i szkoleń.


W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji:


Dyrektor Projektu Agnieszka Dąbkowska +48 502 775 447 a.dabkowska@warsawexpo.eu


Specjalista ds. sprzedazy i organizacji targów Hanna Wideńska +48 519 872 015 h.widenska@warsawexpo.eu


bottom of page