top of page

WARSAW DENTAL MEDICA SHOW: Nowa data.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw EXPO to jedyne w Polsce takie wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show z udziałem wiodących miedzynarodowych i polskich marek oraz ich przedstawicielstw.WARSAW DENTAL MEDICA SHOW

3. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej

NOWA DATA: 1-3 października 2020, PTAK Warsaw Expo


Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw EXPO to jedyne w Polsce takie wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show z udziałem wiodących międzynarodowych i polskich marek oraz ich przedstawicielstw.


Szeroki zakres branżowy dla sektorów: stomatologii, asysty stomatologicznej oraz medycyny estetycznej, poczynając od materiałów i sprzętu do gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych, produktów do gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych, urządzeń i materiałów diagnostycznych przez ofertę pracowni dentystycznych i protetycznych, farmaceutyki, produkty do higieny i sterylizacji oraz odzież, produkty ochronne i sprzęt radiologiczny.


WARSAW DENTAL MEDICA SHOW to nie tylko prezentacja premier rynkowych, nowinek technologicznych i usług dla branży, ale to również wybitny program naukowy, łączący edukację i biznes w formie warsztatów, konferencji i prelekcji prowadzonych przez najlepszych praktyków z Polski i zagranicy, w tym: EDUASYST, największe w historii warsztaty dla Techników Dentystycznych, Demo Lab Show oraz Party Lab.


W zeszłorocznej edycji targów udział wzięło 176 wystawców i 8500 odwiedzających. Odbyły się 92 wykłady oraz 35 warsztatów tematycznych, w tym wiele pokazów w grupach profesjonalistów. Siłą targów jest niezwykle bliska współpraca z rynkiem wschodnim, dzięki czemu nasze wydarzenie otwiera nieograniczone możliwości i szansę na rozwój biznesu dla wszystkich stron biorących czynny udział w Warsaw Dental Medica Show.

bottom of page