top of page

Wygraj „pakiet antycovid” dla Twojej firmy

Zaktualizowano: 13 paź 2020

Pandemia zmieniła przestrzeń publiczną, a dbanie o bezpieczeństwo pacjentów, pracowników czy klientów jest kluczowe dla każdego z nas. Organizatorzy ANTYCOVID EXPO chcąc zwrócić uwagę na tę kwestię zapraszają do Konkusu #noweBHP, w którym można wygrać ponad 100 nagród m.in.: pakiety maseczek i przyłbic, środki do dezynfekcji, stacje do dezynfekcji rąk, usługi dezynfekcji powietrza i sterylizatory.

Konkurs skierowany jest do firm, instytucji, prywatnych gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Warunkiem udziału jest zgłoszenie firmy do konkursu poprzez formularz i udział w Targach ANTYCOVID EXPO. W konkursie należy odpowiedzieć na dwa pytania:


· Jak twoim zdaniem zmieni się podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy w firmach po pandemii?


· Jakie produkty chroniące pracowników lub/i klientów chciałbyś zakupić i dlaczego?


Konkurs jest organizowany w ramach Targów ANTYCOVID EXPO, które odbędą się w

EXPO Kraków w dniach 14-15 października 2020 r. Są to pierwsze w Polsce targi o tematyce przeciwpandemicznej. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze metody oraz technologie do walki z pandemią, m.in. dezynfekatory solarne, bezdotykowe klamki do drzwi, aplikacje, gadżety oraz wiele innych akcesoriów pozwalających szybciej pokonać kryzys COVID19.


Więcej informacji: https://antycovidexpo.pl/pl/dla-zwiedzajacych/konkurs.html

bottom of page